Seznam článků

Ohlédnutí za sportovní akcí ze zářiové soboty.

Dne 19. 5. proběhl na serveru aktualne.cz rozhovor s poslankyní Věrou Procházkovou o jejích snahách pro uzákonění eutanázie. V průběhu rozhovoru vyjádřila přesvědčení, že eutanázie by měla probíhat v hospicových zařízeních, aby tato činnost neprobíhala v nemocnicích, kde se má léčit.

Během jarního příměstského tábora v Muzeu papírových modelů v Polici nad Metují zorganizovali mladí účastníci akci s cílem podpořit nemocné v našem Hospici. Průběh celého dne nám přiblížil Pavel Frydrych, ředitel muzea:
Domov svatého Josefa v Žirči a Hospic Anežky České hostil významnou mezinárodní návštěvu. Do České republiky v rámci svých misijních cest po světě zavítal prezident mezinárodní organizace Hnutí pro život, otec Shenan Boquet z Washingtonu, doprovázen výkonným ředitelem Hnutí pro život v Římě, otcem Francescem Giordanem.
Pro zvýšení bezpečnosti našich pacientů byly zakoupeny monitorovací podložky EMFIT.
Výsledky koledování v Červeném Kostelci a okolí
„U nás v Brně takový plesy nejsou.“ – student Honza z Brna
Prodejní výstava skončila, ale prodej výrobků pokračuje až do 30. listopadu na střediscích Oblastní charity Červený Kostelec.
Výstava je již v plném proudu a je na nás učinit malé ohlédnutí za páteční vernisáží.

Prohlédněte si nový film o našem Mobilním hospici

Virtuální prohlídka Hospice

Podpořte prosím Hospic dárcovskou DMS

Oblastní charita Červený Kostelec - netfirmy.czCharita, charitativní organizace - netfirmy.cz