Píšete nám...

Vážený pane řediteli,
moje maminka byla v péči vašeho mobilního hospicu. Je to úžasná služba a to jak pro pacienty, tak pro jejich rodinu, která má tu možnost, že o své blízké pečuje doma.
Po současných zkušenostech vím, že většinu pacientů je skutečnost, že mohou být do posledních chvil v domácím prostředí, nedocenitelná. I v nemocnicích se chovají k pacientovi dobře, slušně, ale na vaše sestry nemají. Všechny, které k nám za maminkou docházely, měly nádherný, přátelský, jemný a citlivý přístup. Maminka zemřela a já neměla možnost všem sestřičkám za jejich péči poděkovat. Prosím Vás, zda by jste to mohl provést za mne. Kdo takovouto službu ještě v životě nepotřeboval, neumí si představit jaká pomoc v ní je. Jak moc člověku pomáhá už jen vědomí, že může kdykoliv zavolat o pomoc.

S pozdravem paní Věra.

 

Dobrý den sestřičko Míšo, i Vám všem ostatním spolupracovníkům!
Především díky za Váš dopis, který nás všechny moc potěšil. Za celou naši rodinu Vám patří to největší uznání za Vaši práci (poslání), kterou jste věnovaly našim drahým. Setkali jsme se s tímto lidským přístupem Vaší charity již při bolestném odchodu naší mamky. To, co my jsme prožívali za tak krátkou dobu za sebou, pochopíte snad jen Vy, kteří se setkáváte s odchodem drahých téměř denně. A i my jsme se snažili všichni, což jste též ocenili v dopise, který nám dává útěchu, abychom s čistým svědomím šli další cestou životem. Ano, je to i odměna za to, že jsme spolu s Vaší pomocí dosloužili oběma našim rodičům. ... (kráceno)

Jakub, Pavlína, Lukáš, Inka

 

Děkuji Vám za vzpomínku a přání, jimž nám prokazujete svou přízeň. Opravdu je nám ctí, že zrovna nás jste uchovala v paměti. Už uplynulo hodně dní, určitě procházíte a řešíte těžké chvíle dalších smutných příběhů.Velice Vás obdivuju a přeju hodně sil, které musíte a ráda předáváte. Věřte, že jsme poznali, že kařdý to neumí. Moc Vám děkuji i za všechny své dcery!

K. P.

 

(kráceno) ... Nikdy na Vás a hlavně na péči pro moji maminku nezapomenu a nikdy Vám nepřestanu být vděčná. Teď právě začíná období, při kterém se začíná stýskat asi nejvíce (vánoce). A protože při každé přípravě, ať to je pečení nebo výzdoba, myslím na maminku (protože vše, co umím, mě naučila právě ona), myslím i na vás (všechny), co jste právě v těch těžkých chvílích byli s námi. CHtěla bych vám popřát krásné vánoce a štěstný nový rok 2012. Ještě jednou velké DÍKY!

S pozdravem Jana s rodinou

 

(kráceno)... S vaší pomocí jsme splnil přání mé manželky, aby poslední minuty života byla doma. Přeji Vám a celému Vašemu kolektivu hodně zdaru ve Vaší nelehké práci, aby i ostatní byli spokojeni tak, jako já.

Velké díky a zdraví Vám všem!,

 

Dobrý den, přišlo mi vhodné napsat vám všem několik slov. Jsou to slova uznání a obdivu k vašemu poslání, které jste si zvolili. Jen s vaší velkou a vřelou pomocí, kterou jste mému tatínkovi věnovali, jsem s ním mohla být i v jeho posledních dnech a hodinách. Jen s vaší pomocí jsem i já mohla splnit slib, který jsem tatínkovi dala před pěti lety, kdy nás opustila maminka. To, že se mu budu snažit být na blízku a věnovat se mu tak, aby se necítil sám a tím, že také budu vracet to, co on dával mně když jsem byla malá. Díky tatínkovi a mamince jsme měli s bratrem krásné dětství. Máme s bratrem stále na co vzpomínat... (kráceno) U vás se nedá mluvit o zaměstnání, ale poslání které se dělá s láskou k lidem. A váš kolektiv je toho příkladem. Jsem ráda, že jsem měla možnost vás všechny poznat a být přítomná při plnění vašeho poslání. A také vás všechny ráda u nás přivítám. Námětů na hovor jsme měli vždycky dost a určitě jsme vše neprobrali... (kráceno)Dík také samozřejmě patří i lékařkám, které se starali o medikaci pro tatínka. A pěkná slova p. doktorky Matýskové, která nenásilně vysvětlila tatínkovi jeho zdravotní stav.

Přeji vám všem spokojený a veselý život. Zdraví vás A. P.

Facebookový rozcestník

 

Prohlédněte si nový film o našem Mobilním hospici

Podpořte prosím Hospic dárcovskou DMS

Oblastní charita Červený Kostelec - netfirmy.czCharita, charitativní organizace - netfirmy.cz

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031