Proč a jak pomoci

Proč podpořit Hospic Anežky České?

Jsme rádi, že se v Hospici Anežky České, v prvním hospici v ČR, podařilo vytvořit poměrně stálý tým spolupracovníků, jejichž péče je uživateli a rodinnými příslušníky vnímána velmi pozitivně. Již od začátku roku 1996 usilujeme o dostupnou službu těžce nemocným a umírajícím ve vysoké kvalitě a její rozvoj v návaznosti na jejich potřeby. K tomu je zapotřebí především disponovat zkušeným odborným a laskavým personálem, ale také dostatkem finančních prostředků na provoz.

Provoz hospice je pouze z části hrazen zdravotními pojišťovnami. Svými dotacemi přispívají  také stát, města a obce. Část nákladů hradí sami klienti. To všechno dohromady však stále nestačí pokrýt všechny potřebné náklady. Proto jsme závislí na finančních příspěvcích od firem a jednotlivců.

Předem děkujeme za pochopení smyslu tohoto projektu i naší prosby a věříme, že podle svých možností budete hledat způsob pomoci. Každý dar, byť jen malý, je pro nás velkou pomocí.

Jak pomoci Hospici Anežky České?

Jednotlivci mohou přispět finančním či věcným darem nebo dobrovolnou pomocí. Všechny formy pomoci vítáme.

I malý dar může znamenat velkou pomoc pro ty, kterým těžká nemoc zkřížila životní cestu!

Firmy mohou přispět jak finančně, tak i materiálně nebo také radou či bezplatnou službou.

Jakýmkoliv typem podpory dokazujete, že Vám není lhostejný osud těžce nemocných a trpících, kteří si  nedovedou pomoci sami. Za to Vám děkujeme!

Facebookový rozcestník

 

Prohlédněte si nový film o našem Mobilním hospici

Podpořte prosím Hospic dárcovskou DMS

Oblastní charita Červený Kostelec - netfirmy.czCharita, charitativní organizace - netfirmy.cz

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031